• بیورزونانس

  بیورزونانس چیست؟

  اصول اساسی فرضیه بیورزونانس درمانی توسط جدیدترن  یافته ها در مکانیک کوانتوم و بیوفیزیک تایید شده است که در ادامه این مطلب به شرح آن خواهیم پرداخت.

  (نکته: توضیحات ارائه شده در ادامه مطلب می تواند در مورد موجودات زنده، شامل انسان، جانوران و همچنین گیاهان نیز صدق کند.)

  بیورزونانس

  دستگاه بیورزونانس

  دوگانگی موج و ذره

  اکتشافات انجام شده در فیزیک کوانتوم نشان می دهد که تمام ذرات ماده دارای ویژگی های مشترک از امواج و ذرات هستند. این به معنای آن است که همه مواد و بنابراین تمام سلول ها ، قسمت های بدن ، همچنین ویروس ها ، باکتری ها ، گرده ها ، سموم و غیره دارای امواج الکترومغناطیسی بوده و آن را منتشر می کنند. بسته به طبیعت و ماهیت آن ها ، همه مواد و اجسام دارای طول موج یا فرکانس کاملاً مشخص با خصوصیات و ویژگی های کاملاً منحصر به فرد هستند. این موضوع به عنوان “الگوی فرکانس” شناخته می شود.

  بیورزونانس

   

  بیورزونانس در ارتباط بین سلولی

  همانطور که ما در عصر ارتباطات و اطلاعات زندگی می کنیم ، زمان آن فرا رسیده است که با این واقعیت رو به رو شویم که  سلول های بدن انسان نه تنها  با یکدیگر در ارتباط بوده بلکه تبادل اطاعات نیز بین خود انجام می دهند، درنتیجه این ارتباطات و تبادلات بین سلولی است که بدن می تواند عملکرد خود را به خوبی تنظیم کند.

   

  بیورزونانس

   

  تحقیقاتی که در مورد بیوفوتون ها  انجام گرفته بر این فرض استوار است که سلول ها با استفاده از “چشمک های نور” (تابش فوتون) با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. سلول ها می توانند اطلاعات را با فرکانس های خاصی بین خود رد و بدل کنند.  در یک بدن سالم این تبادل اطلاعات به خوبی انجام می شود و هر سلول در هر بخشی وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.

   

  عوامل استرس زا سلولی

  اگر مواد و عوامل نامطلوب و نامساعد مانند

   سموم ، ویروس ها ، باکتری ها، قارچ ها و غیره یا اشعه های مضری مانند فرابنفش بر روی بدن انسان، جانوران و یا گیاهان تأثیر بگذارند ، این امر ممکن است مانع از برقراری ارتباط صحیح و درست بین سلول ها شود.

   

  اختلال در ارتباطات بین سلولی

  اختلال در ارتباطات بین سلولی می تواند منجر به تولید مواد آلی نا خواسته و خارج از برنامه شود. هنگامی که این ارتباط مختل شود، استرس وارد شده به سلول ها سبب می شود نتوانند به درستی عمل کرده و تبعات مختلفی مانند عملکرد ضعیف سلول و که در جاندارانی مثل انسان به صورت خستگی مزمن خود را نشان می دهد.

  بیورزونانس

   

  تعیین دقیق عوامل استرس زا

  مایع خارج سلولی، صرفا یک محیط برای رشد و تکثیر سلول ها نیست. آب حاوی تمام اطلاعات مواد مفید و مضر موجود است، از جمله محدودیت هایی که این بخش دارد این است که به راحتی با روش های آزمایشگاهی قابل دسترس نمی باشد. اما سریع و به راحتی در سطح بیوفیزیکی قابل آزمایش هستند.

   

  بیورزونانس چگونه عمل می کند؟

  با توجه به توضیحات ارائه شده، با استفاده از ویژگی آب (مایع بین سلولی) در سطح بالایی از اطمینان می توان فهمید در بسیاری از موارد کدام استرس ها ممکن است باعث مشکلات سلامتی شوند (به عنوان مثال وجود باکتری ها ، ویروس ها ، دود الکترونیکی ، مواد دندانپزشکی ، مواد حساسیت زا و غیره).

  با استفاده از بیورزونانس ارتباط بین سلول ها می تواند دوباره بدون مانع و اختلال انجام شود. مواد مضری که در ارتباط بین سلولی استرس ایجاد کرده بودند نیز آزاد و دفع می شود. با این روش سیستم ارتباطی بین سلولی مجدد بصورت نرمال فعالیت کرده و عارضه از بین می رود.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  0 0 رای ها
  امتیاز به این مطلب