بیورزونانسزیست فناوری

بیو فرکانس

Bio-frequency

کاربرد و روش های بیو فرکانس

بیو فرکانس یا فرکانس زیستی به امواجی گفته می‌شود که برای اصلاح و بهبهود فعالیت‌های بیولوژیکی در سطح سلولی و بافتی استفاده می‌شود. این امواج های الکترومغناطیسی به طور طبیعی در زیست ماده هایی مثل بدن انسان، حیوانات و گیاهان وجود دارند. فرکانس های زیستی

این فرکانس ها در فرآیندهای زیستی مانند رشد، تعمیر و بازسازی بافت‌ها، انتقال سیگنال‌های عصبی و افزایش ایمنی بدن نقش دارند. برخی از تکنولوژی‌های پزشکی امروزی نیز از بیوفرکانس برای درمان بیماری‌ ها و بهبود سلامتی بیماران استفاده می‌کنند. بیورزونانس یکی از بهترین درمان های فرکانسی شناخته شده است.

.

درمان با فرکانس

.

به طور کلی، بیوفرکانس‌ ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: فرکانس‌ های پایین و فرکانس‌های بالا. فرکانس‌ های پایین شامل فرکانس‌هایی است که کمتر از ۱۰۰۰ هرتز هستند. این فرکانس‌ها شامل فرکانس مغناطیسی زمین، فرکانس قلب و فرکانس مغزی هستند. فرکانس‌ های بالا شامل فرکانس‌هایی است که بیشتر از ۱۰۰۰ هرتز هستند و معمولاً در تکنولوژی‌های پزشکی استفاده می‌شوند. این فرکانس‌ ها شامل فرکانس امواج الکترومغناطیسی مختلف، مانند فرکانس لیزر، فرکانس رادیویی و فرکانس امواج فوق بنفش هستند.

.

بیوفیزیک

تکنیک‌های بیوفیزیکی روش‌هایی است که برای مطالعه و بررسی خواص، ساختار، دینامیک و عملکرد بیومولکول‌ها در سطح مولکولی یا اتمی استفاده می‌شود. تکنیک های بیوفیزیکی شامل میکروسکوپی، اسپکتروسکپی (طیف سنجی)، روش های تک مولکولی، الکتروفیزیولوژی و مدل سازی مولکولی است.

استفاده از بیوفرکانس در درمان بیماری‌ها به عنوان تکنولوژی بیوفیزیکال شناخته می‌شود. این تکنولوژی شامل استفاده از فرکانس‌ های الکترومغناطیسی برای تاثیرگذاری بر فرآیندهای زیستی در ارگانیسم موجود زنده است. برخی از تکنولوژی‌های بیوفیزیکال عبارتند از: درمان با فرکانس مغناطیسی، درمان با فرکانس الکتریکی، درمان با لیزر و فرکانس صوتی.

.

بیو فرکانس

.

درمان با فرکانس مغناطیسی شامل استفاده از فیلد مغناطیسی با طول موج خاص برای تاثیرگذاری بر فرآیندهای زیستی در زیست ماده است. این روش درمانی در بسیاری از بیماری‌ها مانند درد مزمن، کاهش التهابات، آرتروز،  افسردگی، تسکین درد، زخم های پوستی، پوکی استخوان، بهبود عملکرد مغز و همچنین برای برخی از بیماری‌های عصبی مانند بیماری پارکینسون و بیماری الزایمر نیز مؤثر است.

سیستم عصبی این فرکانس‌ها را می‌گیرد و یک فرآیند خود درمانی و خود تنظیمی را در بدن آغاز می‌کند. با بهبود سیگنال‌ دهی سلولی، درمان با فرکانس زیستی می‌تواند به بازیابی توانایی بدن برای التیام خود کمک کند.

.

فرکانس های زیستی

فرکانس های زیستی

درمان با فرکانس صوتی

بیوفرکانس تراپی (Bio-frequency therapy) یا درمان با فرکانس زیستی (صوتی) یک درمان غیر تهاجمی است که هدف آن ترمیم فرکانس های ضعیف در بدن و بازگرداندن عملکردهای طبیعی بدن است. درمان شامل استفاده از تکه های دایره ای نازکی است که مستقیماً روی پوست اعمال می شود.

درمان با فرکانس صوتی که برای برخی از بیماری های عصبی و مفصلی کاربرد دارد نیز شامل استفاده از فرکانس‌های صوتی خاص برای تسکین درد و التهاب و همچنین بهبهود عملکرد ارگانیسم است. نتیجه اینکه بیوفرکانس یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته ای است که در آینده ای نزدیک سهم بیشتری در تشخیص و درمان عارضه های زیستی خواهد داشت.

توجه به این نکته ضروری است که این درمان جایگزین هیچ درمان پزشکی نمی شود و هیچ عارضه جانبی شناخته شده ای ندارد. با این حال، برخی از افراد ممکن است علائم سم زدایی را تجربه کنند زیرا فرکانس های اضافه شده سلول ها را از سموم و التهاب پاک می کند.

منابع:

۰/۵ (۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا