حوزه های کاری و تخصصی کشاورزی و بیوتکنولوژی

 • مشاوره و آموزش در حوزه زیست فناوری (Consulting and teaching in Biotechnology Fields)
 • کشت بافت گیاهی PLANT TISSUE CULTURE: تمامی مراحل از تهیه نمونه، استریل کردن، ساخت انواع محیط کشت، تنظیم کننده های رشدی گیاه، ساقه زایی، ریشه زایی و…. تا سازگاری و انتقال به عرصه
 • استخراج DNA و EXTRACTION DNA
 • بیوانفورماتیک BIOINFORMATICS
 • مشاوره و آموزش در حوزه کشاورزی (Consulting and teaching in Agricultural Fields)
 • زراعت و اصلاح نباتات PLANT BREEDING AND AGRONOMY
 • آفات و بیماری های گیاهی PESTS AND DISEASE
 • باغبانی HORTICULTURE: کاشت، داشت و برداشت
 • مدیریت کشاورزی AGRICULTURAL MANAGEMENT
 • مشاوره و آموزش در حوزه بازرگانی (Consulting and teaching in Commercial Fields)
 • طراحی پلن تجاری و طرح توجیهی BUSINESS PLAN
 • بازاریابی و مدیریت بازار MARKETING AND MARKETING MANAGEMENT
 • صادرات و بازاریابی در بازارهای بین المللی EXPORT AND INTERNATIONAL MARKETING
 • واردات و ثبت سفارش IMPORT AND ORDER REGISTRATION
 • مدیریت فروش SALES MANAGEMENT

رضایت مشتری

مسولیت پذیری

نوع آوری

تحقیق و مطالعه

پیگیری و نظارت

احترام به مشتری

مـجـوزهای فـعـالیـت

مجوز و پروانه اشتغال خدمات کشاورزی – بازرگانی

مجوز و پروانه اشتغال مدیریت و کنترل طرح ها و پروژه ها

از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران

صادرات محصولات کشاورزی و محصولات تولید شده با استفاده از تکنیک های زیست فناوری مانند نهال های کشت بافتی، متابـولیـتهای ثانویه ،اسانس، عصاره، روغن و …به کشورهای ترکیه، قطر، گرجستان، امارات متحده عربی، کویت ، عمان، عراق و دیگر کشورهای منطقه. تامین و فروش کلیه کالاهای مرتبط با کشاورزی و زیست فناوری از جمله انواع مواد شیـمـیایی، معدنی، آلی و ارگـانیک مانند، کــودهـا، سمـوم، اصـلاح کـننده های خاک و انواع بـذر و نـهال در بـازار داخلی ایران، بصـورت مشارکتی، نمایـندگی و عـامل فـروش انجام می شود، می توانید از طریق فـرم تماس و یا شمـاره های تلفن های بخش تماس با ما در ارتباط باشید

مشارکت در تولید و فروش محصولات کشاورزی، بازاریابی و فروش، تبلیغات و برند سازی، تـحقیقات بازار و همکاری برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک از جمله مهمترین فعالیت های بازرگانی آکادمی کشاورزی و زیست فناوری است.

درخواست مشاوره
درخواست کالا

agrinet-pests

آفات و بیماری های گیاهی یکی از بزرگترین خطراتی است که کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی را تهدید می کند. هزینه های بسیار زیادی برای مبارزه با این پـدیده ها در جریان است اما همیشه پیشگیری بهترین، پربازده ترین و کم هزینه تـرین روش مبارزه با آفات و بیماری ها است. روش های پیشگیری بیولوژیک که هم اکنون در دنیا در حال استفاده گسترده است در ایران نیز باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد، زیرا علاوه بر کم هزینه بودن، برای محیط زیست، محصـولات کـشاورزی و همچنین انسان و دام مضر نبوده و به راحتی می توان مـدیریت کرد، این روش مبـارزه به خصوص برای کشت های ارگانیک تنها راه حل موجود می باشد.

بخش مشاوره کشاورزی Agrinet در زمینه گیاهپزشکی ، ارائه دهنده مشاوره و بهترین راه کارهای پیشگیری و مبارزه با آفات و بیماری ها ، تشخیص نوع آلودگی و آفت و یافـتن موثـرترین و مقرون به صرفه ترین روش مبارزه و پیشگیری می باشد. شما می توانید با ارسال اطلاعات، شامل عکسها و هر آنچه در مورد آلودگی در اختیار دارید، یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان دریافت نمایید.

درخواست مشاوره
درخواست کالا

زیـست فـنـاوری یا همان بـیـوتکنـولـوژی علم نسبتا جوانی است که بیشتر از پنجاه سال از عمر آن نمی گذرد و با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است بطوری که وابـستگی برخی از صنایع به آن انکار ناپذیر شده است. به جرات می توان گفت کشاورزی مهـمـتـرین مشتری زیست فناوری در بین صنایع مختلف است، سال ها است این علم در تولید محصولات کشاورزی انـقـلابـی به پا کرده است. تولید محصولات یکنواخت، با کیفیت، اصلاح شده از مهمترین دستاوردهای بـیـوتـکنـولوژی در کشاورزی است. یکی از پـرکـاربردترین تکنیک های بیوتکنولوژی، کشت بافت و ریزازدیادی است، از این تکنیک برای تولید نهال، نشا و بذر استفاده می شود. گیـاهانی برای تولید به این روش انتخاب می شوند که زادآوری طـبیعی یا سنتـی آنها با دشواری روبرو است و یا به کندی انجام می شود. سرعت بالا با حفظ کیفیت و خلوص از دیگر مزیتهای این روش است.

اگر تولید کننده گیاهان به روش کشت بافت هستید و یا قصد تـاسیس شرکت تولید گیاهان کشت بافتی را داریدف می توانید با کاشناسان بخش زیست فناوری در ارتباط باشید و جلسه اول مشاوره را رایگان دریافت کنید.

درخواست مشاوره
درخواست کالا
agrinet-garden

با تـوجه به محدودیت منابع در ایران به خصـوص مـنابـع آبی، کـشاورزی کـشور نیاز دارد تا به صـورت کـامـلا محـتـاطـانه و علمـی پیش برود تا با حداقـل منـابع، حداکثر بهره برداری را انجام دهد. صنـعت کشاورزی کشور به مجموعه ای از علوم نیازمند است تا به بقا ادامه دهد، به غیر از علوم کشاورزی و سایر علوم مرتبط مانند زیست شناسی، مـکانیـزاسیون و … دانش کامپیوتر و IT ، برق و مخابرات نیز از مکـمـلـهای اساسی کشاورزی هستند، از آنجایی که سیاست بخش جدایی ناپذیر همه امور کشور است، این بخش نیز تاثیر زیادی در روند صنعت کشاورزی کشور دارد.

چه محصولی را در چه مکانی، در چه زمانی و با چه شرایطی کشت کنیم، مهمترین و اولین سوالی است که وجود دارد امـا متـاسفانـه در ایران به این بخش نـگاه علمی وجود ندارد و همین امر موجب هـدر رفت منـابـع طـبیـعی کشور می شود. شما می تـوانیـد از با استفاده از بخش مشاوره، بهترین پاسخ سوالات خود را دریافت کنید، جلسه اول مشاوره رایگان می باشد.

درخواست مشاوره
درخواست کالا