درباره ما

داستان اگرینت

همه چیز از سال ۱۳۹۶ شروع شد، زمانی که گروه نت زیست ایده اولیه راه اندازی وب سایت برای به اشتراک گذاری دانش روز کشاورزی و زیست فناوری شکل گرفت. هدف از ساخت اگرینت ایجاد بستری برای دسترسی آزاد و رایگان اطلاعات علوم کشاورزی و بیوتکنولوژی برای همگان است. از سال های ابتدای فعالیت تاکنون علی رغم همه سختی ها و نامهربانی ها بر رسالت خود که ایجاد بستری برای دسترسی رایگان اطلاعات است باقی ماندیم و با افتخار اعلام می کنیم اگرینت هیچ هزینه ای بابت در اختیار قرار دادن اطلاعات و  مقالات روز کشاورزی و زیست فناوری دریافت نکرده و نخواهد کرد.

 

agrinetir

 

مقالات چطور تهیه و تدوین می شوند؟

کلیه مقالات موجود در وب سایت اگرینت کاملا اختصاصی و تالیفی و حاصل زحمات نویسندگان اگرینت است. بخشی از مقالات ترجمه ای مستقیم از منابع اصلی است و بخش عمده ای دیگر حاصل مطالعه و بررسی چندین منبع مختلف است. همه مقالات در صورت ایجاد تغییر در منابع اصلی و یا پیشرفت های جدید، به روز رسانی می شوند.

مخاطبان اگرینت

سعی کردیم در حد توان کاربردی ترین مقالات روز دنیا را با زبانی ساده و در عین حال علمی بیان کنیم. طیف مخاطبان اگرینت از اساتید دانشگاه، صنعتگران، دانشجویان و حتی دانش آموزان تشکیل شده است. برخی از مقالات مانند CRISPER/CAS9 به دلیل ماهیت آن کاملا تخصصی تالیف شده است و برخی دیگر از مقالات مانند مبارزه با آفات و بیماری ها و معرفی بهترین کودها به نحوی تدوین شده است که برای عموم بهره برداران قابل استفاده باشد.

نگاه کوتاه به تاریخچه اگرینت

  • شروع فعالیت
    ۱۳۹۶تولید محتوا در حوزه های کشاورزی و زیست فناوری
  • پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس
    ۱۳۹۸طراحی سامانه خرید، فروش و تهاتر محصولات و نهاده های کشاورزی

  • پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
    ۱۴۰۱ توسعه بازار کشاورزی، خرید و فروش بی واسطه محصولات و نهاده های کشاورزی

  • سال ۱۴۰۲

توسعه بازار اگرینت با تمرکز بر تحلیل بازارهای کشاورزی ایران و جهان

مجوزها

اگرینت دارای مجوز واحد فرهنگی دیجیتال به شماره ۵۰/۱۳۴۶۱ و پروانه نشر دیجیتال ۱۱۵۵۸ از از مرکز توسه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد می باشد.

۵/۵ (۱ نظر)
دکمه بازگشت به بالا