مشاوره کشاورزی

مشاوره کشاورزی خشت اول راه اندازی واحد تولیدی است. استفاده از مشاوران باتجربه و خبره در زمینه تخصصی سبب کاهش چشمگیر هزینه های تولید و افزایش ارزش افزوده به بنگاه اقتصادی می شود.

اگرینت به عنوان ادای دین به کشور و زحمتکشان صنعت کشاورزی بخش عمده ای از خدمات  خود را بطور کاملا رایگان انجام می دهد به امید اینکه با افزایش آگاهی و دانش کشاورزان از علم روز، هدر رفت منابع ارزشمند طبیعی مانند آب، گاز، برق و …. کاهش یابد. همچنین قشر زحمت کش و سختی کشیده کشاورزی با برخورداری از خدمات آموزشی  می توانند بهره وری تولید و سودآوری خود را بطور چشمگیری افزایش دهند.

مشاوره کشاورزی

شرکت توسعه فناوری نت زیست (اگرینت Agrinet) مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بهره گیری از فارغ التحصیلان و اساتید باتجربه و کاربلد کشاورزی و زیست فناوری با تمام توان در کنار بخش تولید کشاورزی خواهد بود.

علاوه بر استفاده از فرم زیر، می توانید با مراجعه به صفحات مشاوره کشاورزی و مشاوره زیست فناوری، بطور مستقیم با مشاوران مربوطه در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ نیز با ما در ارتباط باشید. 

مراحل انجام خدمات مشاوره ای و اطلاع رسانی از طریق ارسال پیام کوتاه انجام می شود، پس ابتدا مطمئن شوید دریافت پیامک را برای تلفن همراه خود مسدود نکرده باشید.

برای دریافت مشاوره با استفاده از فرم زیر با ما در ارتباط باشید


    ۵/۵ (۱ نظر)